Not seeing a Scroll to Top Button? Go to our FAQ page for more info.
Schedule Timezone: GMT +01:00
Change Your Time Zone From Here :
All events are now scheduled GMT +01.00 Time Zone
Tuesday - Dec 6th , 2022
tv 01:00 E! Live From the Red Carpet – Live
tv 01:00 Exatlón Estados Unidos: All-Stars – Season 7, Episode 56
tv 02:00 The Voice – Season 22, Episode 23
tv 02:00 The Resident – Season 6, Episode 10
tv 02:00 The Winchesters – Season 1, Episode 7
tv 02:00 Enamorándonos – Season 3, Episode 195
tv 02:00 Vencer la ausencia – Season 1, Episode 28
tv 02:00 Teen Mom: The Next Chapter – Season 1, Episode 14
tv 02:00 Black Ink Crew – Season 10, Episode 8
tv 03:00 People’s Choice Awards – LIVE
tv 03:00 People’s Choice Awards – LIVE
soccer 11:00 Portugal U23 Liga Revelacao : SC Farense vs. Estoril Praia U23
soccer 13:35 UAE Presidents Cup : AL Taawoun vs. Al-Hamriyah
soccer 13:35 UAE Presidents Cup : Fursan Hispania FC vs. Gulf FC
soccer 13:45 Egypt Premier League : Al Masry Club vs. National Bank of Egypt SC
soccer 13:50 UAE Presidents Cup : Al Dhafra SSC vs. Baynounah
soccer 14:00 Slovenia PrvaLiga : ND Gorica vs. Bravo Ljubljana
soccer 16:00 Portugal U23 Liga Revelacao : FC Vizela vs. FC Famalicao U23
soccer 16:00 FIFA World Cup : Morocco vs Spain
Stream 1 - FOX Network - ITV 1 UK - RTE 2 - TVE La 1 Spain - TSN1 - TSN3 - TSN4 - TSN5 - Astro FWC 1 - SuperSport World Cup Central - Gol Mundial 1 ES - Arryadia TNT Marocco - beIN Sports 1 France - ORF eins - Sport TV1 Portugal - RAI 1 Italy - TV4 Sweden - TVP1 Poland - TVP Sport Poland - TRT 1 Turkey - SRF zwei - M4 Sports Hungary - Arena Sport 1 Premium - Match Premier Russia - Match TV Russia - Match Football 1 Russia - SporTV Brasil - HRT 2 Croatia - Das Erste - RTSH Sport Albania - TyC Sports Argentina - RTS 1 Serbia - NRK1 - RTK1 Kosovo - NPO 1 NL - MRT1 - ČT Sport Czech Republic - La Deux Belgium - DR 1 Denmark - ANT 1 Greece - Een Belgium - Nova Action Czech - SuperSport Grandstand - SuperSport MaXimo 1 - T Sports Bangladesh - Ictimai TV - Telemundo - Tipik Belgium - TVR 1 Romania - BNT 1 - BNT 3 - TV2 Denmark - Tv Publica Argentina - beIN Sports Max 1 Qatar - beIN Sports Max 3 Qatar - beIN Sports Max 4 Qatar - KAN 11 Israel - FOX Network - ITV 1 UK - RTE 2 - TVE La 1 Spain - TSN1 - TSN3 - TSN4 - TSN5 - Astro FWC 1 - SuperSport World Cup Central - Gol Mundial 1 ES - Arryadia TNT Marocco - beIN Sports 1 France - ORF eins - Sport TV1 Portugal - RAI 1 Italy - TV4 Sweden - TVP1 Poland - TVP Sport Poland - TRT 1 Turkey - SRF zwei - M4 Sports Hungary - Arena Sport 1 Premium - Match Premier Russia - Match TV Russia - Match Football 1 Russia - SporTV Brasil - HRT 2 Croatia - Das Erste - RTSH Sport Albania - TyC Sports Argentina - RTS 1 Serbia - NRK1 - RTK1 Kosovo - NPO 1 NL - MRT1 - ČT Sport Czech Republic - La Deux Belgium - DR 1 Denmark - ANT 1 Greece - Een Belgium - Nova Action Czech - SuperSport Grandstand - SuperSport MaXimo 1 - T Sports Bangladesh - Ictimai TV - Telemundo - Tipik Belgium - TVR 1 Romania - BNT 1 - BNT 3 - TV2 Denmark - Tv Publica Argentina - beIN Sports Max 1 Qatar - beIN Sports Max 3 Qatar - beIN Sports Max 4 Qatar - KAN 11 Israel
soccer 18:00 Cupa Romaniei : Petrolul 52 vs FC U Craiova 1948
soccer 18:00 Cupa Romaniei : Sepsi vs Voluntari
soccer 18:00 Cupa Romaniei : FC Unirea 2004 Slobozia vs. Dinamo Bucarest
soccer 18:00 Slovenia PrvaLiga : NK Maribor vs. NK Radomlje
soccer 18:00 Club Friendly : Galatasaray vs Villarreal
soccer 19:00 Spain Segunda Division : Leganés vs Mirandés
soccer 19:00 Spain Segunda Division : Real Oviedo vs Las Palmas
soccer 20:00 FIFA World Cup : Portugal vs Switzerland
Stream 1 - FOX Network - ITV 1 UK - RTE 2 - Sport TV1 Portugal - SRF zwei - TSN1 - TSN3 - TSN4 - TSN5 - Astro FWC 1 - Gol Mundial 1 ES - SuperSport World Cup Central - Gol Mundial 1 ES - TV4 Sweden - beIN Sports 1 France - ORF eins - M4 Sports Hungary - Arena Sport 1 Premium - RAI 1 Italy - RTS 1 Serbia - TRT 1 Turkey - TVP Sport Poland - TVP1 Poland - Match Premier Russia - Match TV Russia - Match Football 1 Russia - MRT1 - NRK1 - NPO 1 NL - ČT Sport Czech Republic - HRT 2 Croatia - SporTV Brasil - SporTV2 Brasil - DR 1 Denmark - TV2 Denmark - Das Erste - RTK1 Kosovo - Telemundo - RTSH 1 Albania - TyC Sports Argentina - La Deux Belgium - ANT 1 Greece - Een Belgium - SuperSport Grandstand - SuperSport MaXimo 1 - Diema Sport 3 Bulgaria - Tipik Belgium - Tv Publica Argentina - TVR 1 Romania - T Sports Bangladesh - Ictimai TV - beIN Sports Max 1 Qatar - beIN Sports Max 2 Qatar - beIN Sports Max 3 Qatar - beIN Sports Max 4 Qatar - KAN 11 Israel - FOX Network - ITV 1 UK - RTE 2 - Sport TV1 Portugal - SRF zwei - TSN1 - TSN3 - TSN4 - TSN5 - Astro FWC 1 - Gol Mundial 1 ES - SuperSport World Cup Central - Gol Mundial 1 ES - TV4 Sweden - beIN Sports 1 France - ORF eins - M4 Sports Hungary - Arena Sport 1 Premium - RAI 1 Italy - RTS 1 Serbia - TRT 1 Turkey - TVP Sport Poland - TVP1 Poland - Match Premier Russia - Match TV Russia - Match Football 1 Russia - MRT1 - NRK1 - NPO 1 NL - ČT Sport Czech Republic - HRT 2 Croatia - SporTV Brasil - SporTV2 Brasil - DR 1 Denmark - TV2 Denmark - Das Erste - RTK1 Kosovo - Telemundo - RTSH 1 Albania - TyC Sports Argentina - La Deux Belgium - ANT 1 Greece - Een Belgium - SuperSport Grandstand - SuperSport MaXimo 1 - Diema Sport 3 Bulgaria - Tipik Belgium - Tv Publica Argentina - TVR 1 Romania - T Sports Bangladesh - Ictimai TV - beIN Sports Max 1 Qatar - beIN Sports Max 2 Qatar - beIN Sports Max 3 Qatar - beIN Sports Max 4 Qatar - KAN 11 Israel
soccer 21:00 Spain Segunda Division : Albacete vs Real Zaragoza
soccer 21:45 Portugal Taça da Liga : Estoril vs Torreense
cricket 10:00 Lanka Premier League : Jaffna vs Galle
cricket 15:00 Lanka Premier League : Colombo vs Kandy
cricket 19:00 2nd ODI : West Indies W vs England W
cricket 02:00 3rd T20 : New Zealand W vs Bangladesh W
wwe 02:00 WWE NXT New Live
basketball 15:00 Ukraine FBU Superleague : BC Bipa Odessa vs. BC Cherkaski Mavpy
basketball 18:00 Champions League : Galatasaray vs Oostende
basketball 18:00 Turkiye TBSL : Buyukcekmece Basketbol vs. Efes Anadolu SK
basketball 18:30 Eurocup : Prometheus vs London Lions
basketball 19:00 Champions League : Benfica vs VEF Riga
basketball 19:30 Eurocup : JL Bourg Basket vs. BC Prometey
basketball 20:00 Eurocup : Cedevita Olimpija vs Ulm
basketball 20:00 Eurocup : Venezia vs Bursaspor
basketball 20:00 Champions League : Hapoel Holon BC vs. Legia Warszawa
basketball 20:00 France Pro A : AS Monaco vs. ASVEL Lyon Villeurbanne
basketball 20:30 Champions League : ICL Basquet Manresa vs. Limoges CSP
basketball 20:30 BBL : Bayern vs Oldenburg
basketball 00:00 NBB : Sao Jose vs Flamengo
ncaa 01:00 NCAAB : Texas vs Illinois
ncaa 01:00 NCAAB : Georgia vs Georgia Tech
ncaa 01:00 NCAAB : Saint Joseph’s vs Temple
ncaa 02:30 NCAAB : Marquette vs North Carolina Central
ncaa 02:30 NCAAB : Oklahoma State vs Sam Houston St.
ncaa 02:30 NCAAB : Wisconsin vs Maryland
ncaa 03:30 NCAAB : Duke vs Iowa
ncaa 04:00 NCAAB : San Jose State vs CSU Bakersfield
nba 01:30 NBA : Cleveland Cavaliers vs Los Angeles Lakers
nba 01:30 NBA : Miami Heat vs Detroit Pistons
nba 04:00 NBA : Denver Nuggets vs Dallas Mavericks
trophy 18:00 Sailing / Boating Surf: Haleiwa Challenger – WSL
handball 17:00 EHF European League : Fejer Bal Veszprem vs. HT Tatran Presov
handball 18:45 EHF European League : PAUC Handball vs. Ystads IF
handball 18:45 EHF European League : Ferencvarosi TC vs. Valur Reykjavik
handball 18:45 European League : Nexe vs Granollers
handball 18:45 EHF European League : Fuchse Berlin vs. Skanderborg HB
handball 20:45 EHF European League : SL Benfica vs. Montpellier Handball
handball 20:45 EHF European League : FA Goppingen vs. K. Schaffhausen
handball 20:45 European League : Benidorm vs SG Flensburg-Handewitt
handball 20:45 EHF European League : Skjern Haandbold vs. Sporting Clube Portugal
handball 20:45 EHF European League : Alpla HC Hard vs. Balatonfuredi Kse
handball 20:45 European League : CD Bidasoa Irun vs Eurofarm Rabotnik
horse 13:30 Live racing from Tramore
horse 14:00 Live racing from around the UK
hockey 17:30 Russia KHL : HC Dynamo Moscow vs. SKA Saint Peters.
hockey 18:00 Slovakia Extraliga : HK Nitra vs. Slovan Bratislava
hockey 18:05 Champions Hockey League : Rogle BK vs. Tappara Tampere
hockey 19:05 Champions Hockey League : Lulea Hockey vs. Jukurit Mikkeli
hockey 19:05 Champions Hockey League : Skelleftea AIK vs. Frolunda HC
nhl 01:00 NHL : New Jersey Devils vs Chicago Blackhawks
nhl 01:00 NHL : Pittsburgh Penguins vs Columbus Blue Jackets
nhl 01:00 NHL : Tampa Bay Lightning vs Detroit Red Wings
nhl 01:00 NHL : Ottawa Senators vs Los Angeles Kings
nhl 01:30 NHL : New York Islanders vs St. Louis Blues
nhl 02:00 NHL : Winnipeg Jets vs Florida Panthers
nhl 02:30 NHL : Dallas Stars vs Toronto Maple Leafs
nhl 04:00 NHL : Anaheim Ducks vs Carolina Hurricanes
nhl 04:00 NHL : Seattle Kraken vs Montreal Canadiens
trophy 11:00 Squash Premier Padel ’22: Milan D2
trophy 20:00 Squash Milano Premier Fell P1, First Round
volleyball 16:15 PlusLiga : PWSZ Nysa vs ONICO Warszawa
volleyball 16:30 Champions League Women : Fenerbahce W vs La Laguna W
volleyball 18:00 Champions League Women : Rzeszow W vs Mulhouse W
volleyball 18:30 PlusLiga : Zawiercie vs Slepsk Suwalki
volleyball 20:00 Champions League Women : Novara W vs Potsdam W
volleyball 21:00 PlusLiga : Jastrzebski vs Czarni Radom
volleyball 01:30 Women’s Volleyball Super League : Minas Tennis Club x Sesc RJ Flamengo